Кримінальна практика - Адвокатське бюро "Вадима Сологуба"

Кримінальна практика - Адвокатське бюро "Вадима Сологуба"
48538 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кримінальна практика є однією із основних практик адвокатського бюро, що включає надання правової допомоги в кримінальних справах.
Найбільш відповідальними та важкими у діяльності адвоката є кримінальні справи, оскільки, потребують великої концентрації уваги до всіх деталей справи та досконалі знання кримінального закону і процесу, тому головним завданням адвокатського бюро є встановлення причинно-наслідкових зв’язків і фактів наявності правопорушення у справі.

Основним завданням адвокатського бюро - захист прав та законних інтересів від посягань і зловживань з боку правоохоронних органів.
Адвокати бюро мають великий практичний досвід захисту у різних категоріях кримінальних справ та використання індивідуального підходу до кожного клієнту. Адвокати бюро захищають права і свободу клієнтів - 24/7.Послуги:
- підготовка правової експертизи кримінальної справи будь-якої складності;
- допомога під час затримання;
- представництво потерпілого під час досудового розслідування;
- захист підозрюваного/обвинуваченого;
- допомога у відшкодуванні збитків в рамках кримінального провадження;
- надання правової допомоги під час допиту та обшуку;
- повернення вилученого майна;
- супроводження кримінальної справи від затримання до ухвалення вироків, в тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях;
- підготовка апеляційних і касаційних скарг.

Теги: Сологуб Вадим Леонідович,Адвокат Київ,Судовий адвокат Київ,Адвокат по банкрутству Київ,Кримінальний адвокат Київ,Адвокат по кримінальному праву Київ,Адвокат з кримінальної практики Київ,Адвокатські послуги Київ
Автор: admin.sologub
Мої відео